O NAS

NASI SPECJALIŚCI

Poznajcie naszych pracowników. Satysfakcja i zadowolenie klientów jest ich celem.

Adam Tabisz

Zapał i doświadczenie, celne oko i pogoda ducha zachwyca rzesze fanek już od 21 lat!

Czytaj więcej

 

Aneta Kęsicka-Bloch

Dyplomowana kosmetolog, od 15 lat wykonująca swoją pracę z nieukrywaną pasją.

Czytaj więcej

 

Marlena Pietrusewicz

Dyplomowana kosmetyczka i masażystka, wyczaruje manicure na każdą okazję.

Czytaj więcej

 

Beata Woś

Masażystka i fizjoterapeutka od 25 lat zajmująca się pracą z ciałem.

Czytaj więcej

 

Elena Golubkova

Od lat pomaga Klientom osiągnąć harmonię ducha i ciała.

Czytaj więcej

 

Anna Brodnicka

Zapał i uśmiech recepcjonistka Ania czerpie pogłębiając swoje pasje.

Czytaj więcej

 

NASZE USŁUGI

Poniżej przedstawiamy szeroką gamę oferowanych przez nas usług.

Usługi fryzjerskie

W naszym salonie ulokowanym w centralnej części Szczecina pracują doświadczeni fryzjerzy i styliści z wieloletnim doświadczeniem. Pracujemy na profesjonalnych kosmetykach firmy Keune.

Usługi kosmetyczne

Nasze doświadczone i dyplomowane kosmetyczki przeprowadzają zabiegi przy wykorzystaniu:

  • laseroterapii na urządzeniu najnowszej generacji IPL + RF
  • oksybrazji
  • fal radiowych RF

Masaże & SPA

Masumi – studio urody & spa współpracuje z profesjonalnymi masażystkami Eleną Golubkovą i Olgą Wachterową oraz fizjoterapeutką Beatą Woś. Tylko w naszym salonie jest unikalna metoda Life Impressions Bodywork!

DLACZEGO MASUMI TO MASUMI?

Małgorzata Fudali

właścicielka, pomysłodawczyni, to w jej głowie i sercu powstało Masumi.

 

Mili Państwo, drodzy Klienci,

Trzy znaki kanji, które składają się na nazwę MA SU MI – akurat te trzy które widnieją w naszym logo i zamieszczone zostały również na stronie internetowej, oznaczają : „niczym nieograniczone piękno” i pojawiły dzięki mojej wielkiej fascynacji Japonią, kulturą, sztuką i filozofia zen. Od wielu lat bowiem jestem praktykującą pod okiem wspaniałego nauczyciela Roshiego Harady Shodo, buddystką. Dwukrotnie odwiedziłam Japonię, podróżując po Japonii i praktykując medytację w klasztorze zen. Dzięki temu miałam niepowtarzalną okazję obserwować, chłonąć i smakować ten kraj, uczyć się obyczajów i poznawać kuchnię.

„Niczym nieograniczone piękno” oznacza dla mnie bycie doskonałym takim jakim jestem, bez potrzeby porównywania się do innych i oceniania, oznacza bycie sobą.

Piękno nie tylko ciała ale również duszy, niczym nie ograniczone to znaczy takie na które bez wyjątku wszyscy zasługujemy, na luksus dbania o siebie i na relaks jaki sobie ofiarowujemy.

Masumi – studio urody & spa powstało z myślą o Was, a zatrudniając wysokiej klasy specjalistów i pracując na najwyższej jakości preparatach do pielęgnacji włosów, ciała i paznokci jestem gotowa aby zaopiekować się Państwem w pełni.

Szeroka gama oferowanych przeze mnie zabiegów na pewno dostarczy Państwu wielu cudownych przeżyć i przyniesie ukojenie dla ciała, duszy i umysłu.

Zapraszam do skorzystania z naszych usług, zapraszam do naszego gościnnego wnętrza, zapraszam na spotkanie z fryzjerami, kosmetologiem, masażystkami i fizjoterapeutką, zapraszam na wyśmienitą ziołową herbatę i na zieloną japońską herbatę, na relaks i na czas dla siebie.

Do zobaczenia w Masumi.

Małgorzata Fudali