Manicure & pedicure

pedicure szczecin paznokcie szczecin

Czy znasz to uczucie…

gdy kończysz domowy zabieg pedicure lub manicure i po kilkunastu minutach dotykasz nieopatrznie jakiegoś przedmiotu… i bez znaczenia jest w tym momencie wprawa w malowaniu paznokci oraz magiczne szybkoschnące lakiery. Jedno zagłębienie w lakierze, załamanie czy mało efektowna rysa może zepsuć cały efekt.

 

Hybrydowy pedicure i manicure

W naszym salonie w Szczecinie mamy dla Ciebie rozwiązanie, które jest ogromnym ułatwieniem w codziennym dbaniu o piękno koloru i kondycji swoich paznokci. Mało tego! Będzie to całkowicie naturalny i oszałamiający efekt. Shellac jest absolutną nowością na rynku kosmetycznym. Podczas manicure i pedicure hybrydowego płytkę paznokcia pokrywa się cienką warstwą lakieru Shellac w odpowiednim kolorze. Nie jest to standardowy lakier – Shellac, który łączy właściwości żelu z cechami standardowych lakierów. Lakier do paznokci jest elastyczny jak lakier, wygląda w pełni naturalnie, nie odpryskuje ani nie ulega zmatowieniu nawet przy wykonywaniu różnych codziennych prac domowych. Pedicure i manicure przy pomocą tego lakieru zapewnia intensywną ochronę przed łuszczeniem oraz lustrzany połysk. Lakier usuwa się z paznokci w przeciągu kilku sekund – szybko i bezpiecznie. W tym celu używa się specjalnych płatków, bo produkt jest odporny na działanie zwykłego zmywacza do paznokci.

Naturalny efekt i bezpieczeństwo

Shellac zapewnia piękny, lśniący i odporny na zniszczenia manicure i pedicure. Możesz mieć piękne paznokcie bez skazy przez całe 14 dni! Produkt zawiera formułę 3-free wolną od formaldehydu, toluenu i dbp, dlatego jest całkowicie hipoalergiczny. Lakier nie powoduje zniszczenia naturalnej płytki paznokcia. Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu w Szczecinie na profesjonalny manicure i pedicure przy użyciu najlepszych lakierów. .