KOSMETYKA

Lifting rzęs
Lifting rzęs pozwala na uniesienie, pogrubienie, przyciemnienie i dogłębne odżywienie naturalnych rzęs. Zabieg polega na podkręceniu rzęs u ich nasady i wymodelowaniu ich kształtu. Lifting pozostawia rzęsy lśniące i sprężyste przez ok 6 tygodni, nie wymaga rezygnacji z pływania, kąpieli, itp.
IPL+RF
W Naszym Salonie pracujemy na urządzeniu do laseroterapii najnowszej generacji IPL + RF, czyli intensywne światło pulsacyjne połączone z prądem bipolarnym. Działanie IPL polega na produkcji szerokiego spektrum fal świetlnych, fala emitowana przez IPL jest pochłaniana przez określony barwnik (melaninę czy hemoglobinę) zawarty we włosach, naczyniach lub skórze. W procesie pochłaniania, energia światła zmieniana jest na energię termiczną, która podgrzewa odpowiednio włos, naczynie lub kolagen. Dodatkowo połączenie IPL z falą radiową, która przepływając przez skórę dogrzewa tkanki wcześniej podgrzane światłem pozwala na wykonywanie bezpieczniejszych i bardziej efektywnych zabiegów.
Oksybrazja
To innowacyjny i bezbolesny zabieg złuszczający zwany również mikrodermabrazją wodno-tlenową. Zabieg ten jest skuteczną i zarazem bezpieczną metodą złuszczania naskórka nawet przy cerach wrażliwych i naczyniowych. Zwiększa elastyczność skóry i spłyca powierzchniowe zmarszczki, nawilża, przyśpiesza leczenie skór trądzikowych.
Fale radiowe RF
Zabieg w trakcie którego wykorzystujemy promieniowanie elektromagnetyczne, które to powoduje głębokie rozgrzanie tkanek. Ogrzanie skóry właściwej i tkanki podskórnej powoduje obkurczanie, a następnie wtórne napięcie włókien kolagenowych. Proces ten stymuluje powstawanie nowych włókien odpowiedzialnych za gęstość, jędrność i elastyczność skóry. Zabiegi z wykorzystaniem fal radiowych odmładzają i ujędrniają skórę, dając efekt liftingu. Fale radiowe wykorzystujemy również do zabiegów modelujących sylwetkę.
Lipo Laser
to zimny, niskoenergetyczny laser diodowy działający na komórki tłuszczowe bez uszkadzania sąsiednich tkanek. W trakcie zabiegu komórki tłuszczowe obkurczają się, zmniejszając swój rozmiar, co przypomina proces wysuszania winogron. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i towarzyszy mu jedynie odczucie delikatnego ciepła. Połączenie liopo laseru z drenażem limfatycznym lub masażem przyspiesza efekt chudnięcia i eliminuje efekt jojo.
Zabiegi trychologiczne
Od stycznia 2016r rewelacyjne zabiegi trychologiczne „PIĘKNO I SIŁA ZDROWYCH WŁOSÓW” przeprowadzane przez doświadczoną kosmetolog Anetę Kęsicką–Bloch. Proponujemy: mezoterapię igłową skóry głowy lub terapię mikroigłową rollerem skóry głowy. Efekty po zabiegu : zahamowanie wypadania włosów, przyśpieszenie wzrostu nowych włosów, przywrócenie właściwych funkcji fizjologicznych skóry głowy (eliminacja nadmiernego przesuszenia lub przetłuszczenia), pogrubienie, wygładzenie i elastyczność struktury włosa. Kuracja obejmuje 5-10 zabiegów (w zależności od kondycji włosów). Cztery pierwsze zabiegi – raz w tygodniu, kolejne co dwa tygodnie. Wykupując karnet na serię zabiegów zapłacisz mniej! Zabiegi wykonywane na preparatach firmy Mesoestetic i Toskani.
Cennik