Salon fryzjerski w Szczecinie

Zapraszamy do naszego dobrego salonu fryzjerskiego w Szczecinie wszystkich, którym zależy na cięciu, koloryzacji i zabiegach na najwyższym poziomie.

Profesjonalne zabiegi w salonie fryzjerskim

Fryzjer nakłada na włosy składniki odżywcze oraz pigment. Dzięki ultradźwiękom substancje są błyskawicznie wchłaniane w głąb włosa, przez co następuje intensywna regeneracja tkanki włosów przez promienie podczerwieni. Światło podczerwieni nie pada na powierzchnię włosa, a wnika w najgłębsze partie włosa, odnawiając je i wygładzając.
W naszym salonie fryzjerskim w Szczecinie realizujemy kompleksową i nowoczesną pielęgnację przy pomocy niewielkiego urządzenia działającego w oparciu o ultradźwięki.
Zastosowanie:

  • regeneruje zniszczone tkanki włosów
  • odbudowuje ubytki w strukturze włosa i stymuluje cyrkulację krwi w skórze głowy tuż przy cebulkach włosów, dzięki temu włosy są odżywione i zdrowsze

Pełna opieka fryzjera

By uzyskać oczekiwany efekt zadowalający, kuracja powinna trwać 2 miesiące. Kuracja przeprowadzana przez fryzjera poprawia elastyczność włosów oraz uzupełnia proteiny. Składniki odżywcze i proteiny zostają wchłonięte przez włosy nie szkodząc ich tkance.
Pielęgnica to nowoczesne, niewielkich rozmiarów urządzenie, które pielęgnuje włosy przy użyciu ultradźwięków i promieniowania podczerwieni.
Zastosowanie:

  • regeneracja zniszczonej tkanki włosa
  • odbudowanie ubytku włosa
  • stymulacja cyrkulacji krwi w skórze głowy aż od cebulek

Po wykonanym przez fryzjera zabiegu włosy zyskają grubość, siłę, naturalny blask, zdrowie i głębszy kolor. Staną się przyjemne w dotyku i cięższe.
Serdecznie zapraszamy do wybrania zabiegu na włosy w naszym salonie fryzjerskim w Szczecinie.

„Czerpię inspiracje z natury, staram się aby zarówno fryzury jak i kolory włosów były naturalne, zwiewne, lekkie ale jednocześnie wyróżniały się na tle innych, na tle ulicy, żeby były indywidualnie dopasowane do klientów.” – Adam Tabisz

dobry fryzjer szczecin fryzjer szczecin salon fryzjerski szczecin

Pracujemy na profesjonalnych kosmetykach firmy Keune.

Keune Blend

Modelowanie i utrwalanie.

Keune Care Line

Bez parabenów i siarczanów.

Keune So Pure

W zgodzie z naturą.

Składniki odżywcze nałożone na włosy oraz pigment dzięki działaniu ultradźwięków zostaną błyskawicznie wchłonięte przez włos, a uszkodzona tkanka włosa zostanie zregenerowana przez promienie podczerwieni. Podczerwone ciepło, nie jest emitowane na powierzchnię włosa, ale wnika w głębokie partie włosa w efekcie je wygładzając i odnawiając.
Dla uzyskania zadowalającego efektu kuracja powinna trwać około 2 miesięcy. W trakcie trwania kuracji proteiny zawarte we włosach zostaną uzupełnione, poprawi się też elastyczność włosów. Zawarte w mieszance koloryzującej pigmenty i składniki odżywcze zostaną wchłonięte przez włosy bez szkody dla ich tkanek.

Po wykonanym zabiegu włosy:

będą zdrowsze, a ich kolor głębszy, będą grubsze, silniejsze, bardziej błyszczące i jedwabiste, będą delikatne i przyjemne w dotyku, będą cięższe. Na włosach zniszczonych, efekt będzie bardziej widoczny niż na włosach zdrowych.

Pielęgnica to nowoczesne, niewielkich rozmiarów urządzenie, które pielęgnuje włosy przy użyciu ultradźwięków i promieniowania podczerwieni.

Jej zastosowanie:

regeneruje zniszczone tkanki włosów, odbudowuje ubytki w strukturze włosa i stymuluje cyrkulację krwi w skórze głowy tuż przy cebulkach włosów, dzięki temu włosy są odżywione i zdrowsze.